Parama

2 % PARAMA

Pagal Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, Jūs galite skirti 2% savo sumokėtos pajamų mokesčių sumos už praėjusius metus nepelno siekiančioms organizacijoms. Prašome pasinaudoti šia galimybe ir paremti Vilniaus miesto tinklinio federaciją, nes Jums tai  nieko nekainuos, o Jūsų pagalba  padės mums organizuojant miesto tinklinio čempionatą bei kitus tinklinio renginius Vilniaus mieste.
Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Jo pateikimo būdai šie:

ELEKTRONINIS:

  1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę
  2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
  3. pasirinkite formą „Pildyti portale“
  4. iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos lietuvos vienetams, pagal lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
  5. užpildyti ir pateikti.

POPIERINIS:

   Pateikiame FR0512 2 versijos dokumentus:

  1.  lapas (.pdf)
  2.  papildomas lapas (.pdf)

Taisykles, kaip pildyti formą rasite ČIA.

Užpildytą formą reikia pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai  (Ulonų g. 2, Vilniuje).

Formai pildyti reikalingi Vilniaus miesto tinklinio federacijos  rekvizitai:
Vilniaus miesto tinklinio federacija
Šeimyniškių g. 23/2, Vilnius, LT-09236
Įmonės kodas 302678216