Tvarkaraštis

Vilniaus miesto čempionato vyrų C lygos tvarkaraštis

Pirma komanda yra priimanti.

Nr.DataLaikasKomanda A (priimanti)Komanda BREZULTATAS12345VISO
V1Lapkričio 5 d.
Tuskulėnų g.31
18.00SM TaurasWestern Union3:025:1625:2228:2678:64
V2Lapkričio 10 d.
Taikos g.81
19.00AitvarasLokomotivas3:025:1425:2327:2577:62
V3Lapkričio 13 d.
Filaretų g.36
18.45Gestas Centras 0: 3 14:2514:2513:2541:75
V4Lapkričio 16 d.
Lukiškių sk.5
20.00CentrasLokomotivas3:025:1525:1425:1175:40
V5Lapkričio 19 d.
Tuskulėnų g.31
18.00SM TaurasAitvaras3:025:2025:1325:1675:49
V6Lapkričio 20 d.
Filaretų g.36
18.45GestasWestern Union0:317:2518:2519:2554:75
V7Lapkričio 26 d.
Linkmenų g.8
20.00Western UnionCentras2:321:2525:2327:2517:2519:21109:119
V8Gruodžio 22 d.
Taikos g.81
19.00AitvarasGestas3:025:1125:1925:1875:48
V9Gruodžio 3 d.
Tuskulėnų g.31
18.00SM TaurasLokomotivas3:025:1725:1825:1475:49
V10Gruodžio 7 d.
Lukiškių sk.5
20.00CentrasAitvaras1:325:2019:2520:2520:2584:95
V11Gruodžio 9 d.
Šviesos g.16,Grigiškės
19.45LokomotivasWestern Union0:310:2512:2518:2540:75
V12Gruodžio 11 d.
Filaretų g.36
18.45GestasSM Tauras0:310:2513:2518:2541:75
V13Gruodžio 15 d.
Taikos g.81
19.00AitvarasWestern Union3:219:2525:2122:2526:2415:13107:108
V14Gruodžio 16 d.
Lukiškių sk.5
20.00CentrasSM Tauras3:025:2325:2225:2075:65
V15Gruodžio 18 d.
Filaretų g.36
18.45GestasLokomotivas3:120:2525:1925:2125:2095:85
II-as ratas
V16Sausio 12 d.
Taikos g.81
19.00AitvarasSM Tauras2:325:1817:2526:2420:256:1594:107
V17Sausio 13 d.
Šviesos g.16,Grigiškės
19.45LokomotivasCentras0:313:2515:2513:2541:75
V18Sausio 14 d.
Linkmenų g.8
20.00Western UnionGestas3:125:1025:1523:2525:1198:61
V19Sausio 21 d.
Tuskulėnų g.31
18.00SM TaurasLokomotivas3:025:1425:1125:2375:48
V20Sausio 22 d.
Filaretų g.36
18.45GestasAitvaras1:316:2511:2528:2615:2570:101
V21Sausio 25 d.
Lukiškių sk.5
20.00CentrasWestern Union3:219:2520:2525:1025:2015:12104:92
V22Vasario 2 d.
Taikos g.81
19.00AitvarasCentras2:325:2022:2519:2526:248:15100:109
V23Vasario 4 d.
Tuskulėnų g.31
18.00SM TaurasGestas3:025:1125:1325:2275:46
V24Vasario 4 d.
Linkmenų g.8
20.00Western UnionLokomotivas3:025:1225:1525:1075:37
V25Vasario 24 d.
Šviesos g.16,Grigiškės
19.45LokomotivasGestas3:025:1625:1825:1775:51
V26Kovo 3 d.
Tuskulėnų g.31
18.00SM TaurasCentras3:119:2525:2225:1925:1794:83
V27Vasario 25 d.
Linkmenų g.8
20.00Western UnionAitvaras0:321:2524:2617:2562:76
V28Kovo 7 d.
Lukiškių sk.5
20.00CentrasGestas3:025:925;1025:1375:32
V29Kovo 9 d.
Šviesos g.16,Grigiškės
19.45LokomotivasAitvaras0:318:2522:2517:2557:75
V30Kovo 10 d.
Linkmenų g.8
Western UnionSM Tauras2:319:2522:2525:725:187:1598:90

Svarbu: Finalai planuojami kovo 19-20 d. kartu su vyrų A , B ir C lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.