Tęsiasi Vilniaus miesto tinklinio čempionatas

POL_LAIM1Vilniaus miesto tinklinio čempionate prasideda antrasis ratas. Džiugu, kad šis sezonas vyksta įdomiai, daug atkaklių rungtynių.

Žurnalo LAIMA lygoje be pralaimėjimų žengia tik Mykolo Riomerio universiteto  studentės. Joms ant kulnų lipa ambicingos Polonia tinklininkės, patyrusios Laima veteranės, pastovios finalų dalyvės Western  Union tinklininkės ir dvi sporto mokyklos „Tauras“ moksleivių komandos. Netikėtai nesėkmingai pirmas ratas susiklostė praeitų metų Vilniaus miesto čempionėms Vilniaus universiteto tinklininkėms, kurios grupėje užima tik ketvirtą vietą. Kad papulti į finalinį ketvertą merginoms reikės ne tik kovingumo, kurio jos niekada nestokojo, bet ir sėkmės. Pralaimėjimo kartėlį ir pergalės džiaugsmą patyrė Delimano, Fortūna merginos, Vilniaus Gedimino techcnikos  universiteto bei Vilniaus kolegijos studentės, jaunosios sporto mokyklos „Tauras“ auklėtinės. Dėl patekimo į finalus laukia dar daug įdomių rungtynių.

Vyrų A lygoje,kaip ir buvo tikėtasi, be pralaimėjimų žengia Norvelita komanda. Dėl antros vietos pogrupyje panašias galimybes turi Eureka, Buivydžių ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandos. Kitame pogrupyje lyderiai Vilniaus universitetas ir Uraganas tinklininkai. Vilties patekti į finalus neprarado praėjusių metų A lygos vicečempionai SM Tauras moksleiviai, kovingai nusiteikę Kuro aparatūra, Ąžuolas ir Tinklas komandos.

Vyrų B lygoje vienvaldžiai lyderiai, nepralaimėję nė vienų rungtynių,yra Polonia tinklininkai. Finalams rimtai nusiteikę Eisas, Bad News ir United komandos. Galimybių žaisti finaliniame ketverte neprarado ir Salotė bei Good News tinklininkai, todėl antrame rate nusimato intriguojančios kovos.

Atkaklios kovos vyksta vyrų C lygoje. Užtikrintai pirmą ratą baigė praėjusių metų čempionai sporto mokyklos „Tauras“ auklėtiniai, nuo jų tašku atsilieka pastovūs finalininkai Centras ir Aitvaras komandos. Debiutuojantys Western Union tinklininkai taip pat rimtai pretenduoja į finalinį ketvertą. Pagerinti savo turnyrinę padėtį antrame rate ir prasibrauti į finalus dar gali Gestas ir Lokomotivas komandos.