Startuoja Vilniaus miesto tinklinio čempionatas

VUPrasideda 2015–2016 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionatas. Penkis mėnesius truksiančiame čempionate dalyvauja 13 moterų ir 22 vyrų komandos. Moterų lyga pakeitė savo pavadinimą į žurnalo LAIMA lygą. Žurnalas LAIMA įsteigė prizus ne tik nugalėtojoms ir prizininkėms, bet ir čempionato metu vyksiančių konkursų laimėtojoms.

Jau spalio 28 d. žurnalo LAIMA lygoje Vilniaus tinklinio sirgaliai turės galimybę stebėti prie tinklo kovas pradedančias Mykolo Romerio universiteto ir Vilniaus kolegijos studenčių komandas. Čempionių titulą bandys apginti Vilniaus universiteto tinklininkės, dėl aukščiausių apdovanojimų pasiryžusios kovoti Mykolo Romerio universiteto, „Laimos“, „Western Union“, jaunosios sporto mokyklos „Tauras“ tinklininkės. Beje, žurnalo LAIMA lygoje žais net 4 SM „Tauras“ merginų komandos. Rimtai nusiteikusios ir ambicijų nestokoja „Delimano“, „Polonios“, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, „Fortūnos“ merginų komandos, todėl finalininkės šioje lygoje tikrai nenuspėjamos.

Vyrų komandos, kaip ir kasmet, žais A, B ir C lygose. Įdomių kovų turėtų netrūkti A lygoje, kur startuos galingą sudėtį surinkusi čempionato debiutantė „Norvelita“, praėjusių metų vicečempionai jaunieji FV/SM „Tauras“ tinklininkai, ambicingi Vilniaus universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai, čempionato senbuvės „Tinklo“, „Ąžuolo“, „Eurekos“, „Buivydžių“ komandos, taip pat lygos naujokai – „Uragano“ ir „Kuro aparatūros“ tinklininkai.

Vyrų B lygoje jėgas išbandys tiek čempionato senbuvės „United“, „Eisas“, „Polonia“, „Bad News“, tiek debiutantės „Salotė“ ir „Good News“.

Vyrų C lygoje prognozuojamos atkaklios kovos tarp nuolatinių čempionato dalyvių – komandų „Centras“, „Aitvaras“, SM „Tauras“‚ „Lokomotivo“, „Gestas“, kurioms kovingumu nusileisti neketina pirmą kartą čempionate dalyvausianti „Western Union“ ekipa.

„Tarp 35 komandų, išsirikiavusių prie starto linijos, yra įvairaus pajėgumo kolektyvų, – pasakoja Vilniaus miesto tinklinio federacijos generalinis sekretorius Algirdas Bučinskas. „Vieni jau gali pasigirti pergalėmis ir iškovotais titulais, kiti viską pradeda švariame baltame lape. Džiugu, kad atsirado moterų lygos rėmėjas žurnalas LAIMA, prie Vilniaus miesto tinklinio federacijos rėmėjų prisijungė ispanų prekės ženklo JOMA atstovai. Varžybų sistema išliks tokia, kaip ir pernai: komandos žais dviejų ratų sistema, pusfinaliuose ir finaluose, kurie vyks kovo pabaigoje, dėl medalių kovos 4 stipriausios kiekvienos lygos komandos. Kadangi čempionate išliko visos stipriausios praėjusio sezono ekipos, o naujos komandos irgi nenusileidžia sudėtimi ir turi didžiulį norą įrodyti savo vertę, galima teigti, kad tiek čempionato dalyvių, tiek tinklinio gerbėjų laukia vienas iš įdomiausių sezonų Vilniaus mieste.“