Vilniaus miesto tinklinio čempionato finaluose netrūko netikėtumų

Savaitgalį stipriausias miesto komandas išsiaiškino Vilniaus  tinklininkai. Po dvi dienas trukusių finalinių kovų paaiškėjo 3 vyrų ir moterų Žurnalo LAIMA lygų čempionai.Finalas2016bendra

C lygos finale dėl pirmos vietos susitiko čempionato debiutantai „Western Union“  ir pastovūs finalinio ketverto dalyviai „Aitvaras“ tinklininkai. Pergalę rezultatu 3:2 šventė labiau patyrusi „Aitvaras“  komanda. Treti liko praėjusių metų čempionai sporto mokyklos „Tauras“ tinklininkai, rezultatu  3:1 įveikusi CENTRAS.

Vyrų B lygoje pirmą vietą iškovojo „Polonia“ tinklininkai, finale užtikrintai 3:0 nugalėję „Bad News‘.  Mažajame finale „Eisas“ rezultatu 3:0 įveikė „United“ tinklininkus ir pasipuošė bronzos medaliais.

Daugiausia intrigos buvo moterų Žurnalo LAIMA lygoje. Finale susitiko daugkartinės Vilniaus miesto čempionės ir prizininkės Mykolo Riomerio universiteto  ir pirmą kartą į finalus patekusios sporto mokyklos „Tauras“ (tr.A.Jansonienė) komandos. Po atkaklios kovos, palaikomos gausiai susirinkkusių sirgalių, pergalę rezultatu 3:2 šventė jaunosios sporto mokyklos auklėtinės. Dėl trečios vietos kovojo kita, taip pat pirmą kartą finaluose dalyvaujanti,  sporto mokyklos „Tauras“  (tr.D.Četkauskienė) komanda, kuri rezultatu 3:0 įveikė pastovias čempionato finalininkes „Laima“ tinklininkes.

Vyrų A lygoje netikėtumų nebuvo. Kaip ir tikėtasi, pirmą vietą iškovojo „Norvelita‘, rezultatu 3:0 įveikusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentus. Bronzos medaliais pasidabino FV/SM Tauras komanda, finale dėl trečios vietos rezultatu 3:0 įveikusi „Uraganas „ tinklininkus.

Moterų lygos rėmėjas žurnalas „Laima‘ įsteigė prizus visoms finalinio ketverto dalyvėms bei geriausiosm žaidėjoms. Vyrų komandos buvo apdovanotos ispanų gamintojo Joma bei piniginiais prizais.